WARSZTATY DZIEWIARSKIE

O warsztatach

Jeśli szukasz sposobu by wyciszyć myśli, a przy okazji nauczyć się czegoś nowego, zapraszam Cię na moje warsztaty dziewiarskie.

To spora dawka wiedzy i inspiracji. Kto wie, może to właśnie Ty odnajdziesz w sobie pasję, która da Ci wiele radości, a może odkryjesz w sobie talent i nieprzeciętne zdolności, o których istnieniu nie miałaś/miałeś pojęcia. Zawsze warto próbować.

Każdy warsztat to realizacja konkretnego projektu. Oprócz podstawowych informacji technicznych, niezbędnych do jego realizacji, postaram się pobudzić Twoją kreatywność, wskazując różne warianty wykonania.

Jeżeli dopiero planujesz zacząć swoją przygodę z dziewiarstwem, zapraszam Cię na moje bezpłatne „Warsztaty dziewiarskie – druty dla początkujących”, które znajdziesz w otwartej grupie na moim profilu na Facebooku.

Link do grupy znajdziesz poniżej:

Dla kogo?

Dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w dziewiarstwie, zdobyć nowe umiejętności lub przypomnieć sobie różne techniki.

Co dadzą Ci warsztaty?

 • Przekonasz się, że znając podstawowe techniki dziewiarskie jesteś w stanie tworzyć samodzielnie piękne czapki, szale czy swetry, a to dopiero początek możliwości, jakie daje umiejętność robienia na drutach.
 • Zdobędziesz wiedzę na temat różnych włóczek potrzebnych do wykonania danego projektu.
 • Odkryjesz sposób na relaks, który pozwoli Ci odpocząć po ciężkim i stresującym dniu.

Program warsztatów

 • Warsztaty odbywają się w formie spotkań online na dedykowanej dla konkretnego projektu zamkniętej grupie warsztatowej na Facebooku.
 • Każdy projekt w ramach warsztatów jest realizowany „krok po kroku” podczas 2 do 6 spotkań, w zależności od stopnia skomplikowania danego projektu, raz w tygodniu – w konkretny dzień, o konkretnej godzinie.
 • Każdy warsztat podzielony jest na 2 części:
 1. Transmisja live, na której omawiam zadania zaplanowane na dane spotkanie – konkretny etap pracy nad projektem,
 2. Materiały filmowe, które są przygotowane wcześniej dla danego etapu pracy i udostępnione na warsztatach.
 • Wszystkie materiały po opublikowaniu są dostępne w grupie bez ograniczeń, dla każdego, kto bierze udział w warsztatach. Dzięki temu czas realizacji warsztatów można dostosować do swoich możliwości, bez żadnej straty.
 • W ramach warsztatów przewidziane są konsultacje indywidualne, zarówno w czasie rzeczywistym jak i po zakończonych warsztatach, aż do zrealizowania swojego projektu, tak by każdy mógł pracować bez pośpiechu we własnym tempie.
 • Do opublikowanych warsztatów można przystąpić w każdym momencie.

Wymagane umiejętności

Znajomość podstawowych technik dziewiarskich:

 • nabieranie oczek,
 • przerabianie oczek prawych i lewych,
 • zamykanie oczek.

Dostępne warsztaty

Zrób ze mną SWETER REGLANOWY FLORES

Zapraszam serdecznie na warsztaty dziewiarskie, na których wykonacie wraz ze mną klasyczny sweter reglanowy FLORES. Warsztaty online odbędą się 24.02.2022 o godz. 12:00, ale wszystkie opublikowane materiały można będzie obejrzeć w dowolnym czasie i odtwarzać wielokrotnie, bez żadnej straty.

120,00 
Zrób ze mną BALACLAVĘ
WARSZTATY DZIEWIARSKIE BALACLAVA

Zapraszam serdecznie na warsztaty dziewiarskie, na których wykonacie wraz ze mną balaclavę – czyli czapkę kominiarkę, wykończoną wokół twarzy estetyczną lamówką w formie tunelu z troczkami, dzięki którym można będzie ją łatwo dopasować do głowy i uszczelnić przed wiatrem.

60,00