Zdecyduj się na niepowtarzalność

Rękodzieło wełniane 100% handmade, wykonywane przeze mnie z najlepszej jakości materiałów i z ogromną dbałością o każdy detal. Wśród produktów w kategorii rękodzieło znajdziesz wełniane swetry i płaszcze, bluzki i topy, czapki, rękawiczki, kominy, ubranka dla pupili, torebki, a także artykuły dekoracyjne do domu. Wszystkie moje wyroby posiadają charakter certyfikowanego rękodzieła, nadanego przez Ogólnopolski Cech Rzemieślników Artystów. Każdy projekt wykonuję ręcznie, niektóre w pojedynczych egzemplarzach, co podkreśla ich wyjątkowy i unikatowy charakter. Rękodzieło tworzę według własnych projektów, ale realizuję także indywidualne zamówienia według pomysłu Klienta. W każdy projekt wkładam ogrom pasji i serca, dzięki czemu moje wyroby cechuje najwyższa jakość i staranność ich wykonania.

  • Na zamówienie

    Na zamówienie (126)

    Wszystkie wyroby, jakie znajdują się w ofercie sklepu, wykonuję na zamówienie, poza wybranymi produktami dostępnymi od ręki. Realizuję nie tylko własne projekty, ale podejmuję się także tworzenia indywidualnych zamówień według pomysłu Klienta. Wśród asortymentu rękodzieła na zamówienie znajduje się szeroki wybór wełnianych swetrów, wykonywanych przeze mnie z najwyższą starannością.  Oferuję również zimowe komplety, w tym czapki, rękawiczki lub mitenki oraz kominy czy chusty. Znajdziesz tutaj też  wykonywane przeze mnie ubranka dla pupili. Możliwość stworzenia wyrobu rękodzielniczego na specjalne zamówienie gwarantuje stuprocentową niepowtarzalność i unikatowość danego produktu. Zadowolenie Klienta z otrzymanego produktu, który spełnia wszystkie jego oczekiwania, jest dla mnie priorytetem. Zamówienia indywidualne Każdy prezentowany model wykonywany jest z myślą o Tobie i uwzględnia osobiste preferencje, takie jak: - szerokość swetra, - długość swetra, - długość rękawa, - rodzaj dekoltu, - obwód czapki, - kolor. Zamówienie indywidualne może obejmować - wybranie fasonu/wzoru swetra, - dobranie odpowiedniej włóczki, - wybranie koloru, - dopasowanie wymiarów swetra do sylwetki Jak zamawiać? Zamówienia można składać za pośrednictwem strony internetowej, mailowo oraz telefonicznie. Jeżeli chcesz, żebym stworzyła coś specjalnie dla Ciebie, skontaktuj się ze mną przed zakupem, aby ustalić szczegóły.
  • Dostępne od ręki

    Dostępne od ręki (6)

    W kategorii dostępne od ręki znajdziesz produkty, które w danej chwili są gotowe do zakupu. Są to pojedyncze egzemplarze w konkretnych rozmiarach i kolorach. Oznacza to skrócony czas oczekiwania na realizację zamówienia. Wśród produktów z kategorii dostępne od ręki dostępne są różne modele swetrów - w tym bestsellery takie jak sweter z golfem MARIBEL czy luksusowy VASCO. Znajdziesz tutaj również komplety zimowe. Wszystkie produkty wykonuję ręcznie. Do ich stworzenia używam najlepszych jakościowo materiałów. Między innymi delikatną, miękką włóczkę, będącą mieszanką mohairu i jedwabiu. Zamawiając wyroby rękodzielnicze masz pewność, że są one niepowtarzalne i unikatowe. Każdy produkt posiada Certyfikat Rękodzieła nadany przez Ogólnopolski Cech Rzemieślników Artystów.