Spraw, by Twoja ulubiona przestrzeń była jeszcze bardziej przytulna

W kategorii wystrój wnętrz – artykuły dekoracyjne do domu znajdziesz niepowtarzalne akcesoria domowe, wykonane ręczne na drutach lub na szydełku. Wśród nich między innymi: podkładki, dywany, pledy, poduszki, stołki czy ozdobne kosze.

 • Pledy

  Pledy (1)

  Wełniane pledy otulą Cię wyjątkową miękkością Pledy wełniane wykonuję ręcznie na drutach. Stylowe, ciepłe i miłe w dotyku. Bez wątpienia świetnie sprawdzą się w roli elementu dekoracyjnego w salonie czy sypialni, ze względu na wyjątkowy design, którym nawiązują do skandynawskiej prostoty. Z pewnością ogrzeją Cię również w chłodne letnie wieczory, spędzone w ogrodzie. Produkty posiadają Certyfikat Rękodzieła nadany przez Ogólnopolski Cech Rzemieślników Artystów.
 • Podkładki

  Podkładki (2)

  Podkładki wykonane ręcznie z bawełnianego sznurka, na drutach lub na szydełku
 • Poduszki handmade

  Poduszki handmade (3)

  Poduszki handmade – ciepłe, miękkie i wygodne Poduszka to zarówno element praktyczny, jak i dekoracyjny. Jej głównym zadaniem jest zapewnienie wygody podczas spania bądź siedzenia, a w tym odpowiedniego oparcia dla kręgosłupa. Oferowane przeze mnie poduszki handmade projektowane są w sposób kreatywny i indywidualny. Do ręcznie wykonywanych akcesoriów wykorzystuję najlepszej klasy naturalne włókna, dzięki czemu są one miękkie i wyjątkowe. Wykonuję je na drutach bądź na szydełku z pełną precyzją i starannością. Charakteryzuje je dokładne wykończenie, które tworzy elegancki, atrakcyjny produkt. Udostępnione modele poduszek handmade TABLERO wykonuję ze stuprocentowej wełny, która gwarantuje niezwykłą miękkość. Dodatkowo naturalne włókna dostarczają ciepła i będą komfortowe zarówno dla głowy podczas spania, jak i kręgosłupa w trakcie odpoczynku w ciągu dnia. 
 • Stołki

  Stołki (1)

  Dodaj do swojego mieszkania odrobinę szlachetnej prostoty! Umożliwią Ci to z pewnością stołki PICO w stylu skandynawskim z miękkim siedziskiem wykonanym na szydełku z bawełnianego sznurka. Minimalistyczna, nieprzekombinowana forma i naturalne kolory - dzięki tym cechom stołek PICO bez wątpienia będzie doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza. Pokrowiec na siedzisko wykonany ręcznie na szydełku tzw. wielbłądzim ściegiem z wysokiej jakości bawełnianego sznurka o grubości 5 mm. Ważnym aspektem jest to, że pokrowiec bez problemu można zdjąć do prania. Podobnie jak pozostałe wyroby, produkt posiada Certyfikat Rękodzieła nadany przez Ogólnopolski Cech Rzemieślników Artystów. Wyjątkowy efekt wizualny został uzyskany dzięki połączeniu surowego, jasnego drewna z miękkością bawełnianego sznurka.