Home

Witaj w świecie z…ręcznych robótek na drutach i szydełku 🙂

Moja pasja, moja praca 

Kiedy nauczyłam się dziewiarstwa ręcznego, tego dokładnie nie pamiętam, ale były to czasy szkoły podstawowej i lekcje prac ręcznych. Wtedy to przerobiłam na drutach swoje pierwsze oczka i pokochałam tę sztukę miłością wielką i na całe życie. Od tej chwili druty były ze mna zawsze:).  Warsztat doskonaliłam w domu pod okiem babci i mamy. Babcia wyczarowywała piękne szydełkowe obrusy, zazdroski i misternie utkane kordonkowe koronki, które później wszywała do własnoręcznie uszytej pościeli, a mama na drutach tworzyła cudne swetry w norweskie wzory. Tak więc w pewnym sensie kontynuuję rodzinną tradycję. 

Naturalne włókna

Wszystkie moje projekty powstają z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, od momentu zrodzenia się pomysłu w głowie, poprzez szkic na papierze, aż do powstania gotowego wyrobu.  Każdy projekt wykonuję własnoręcznie z włókien najwyższej jakości takich jak antyalergiczna wełna merynosa, wełna alpaki, jedwab z mohairem, kaszmir czy organiczna bawełna i staram się by był uniwersalny i ponadczasowy. 

Dbałość o środowisko

Tradycyjne metody wytwarzania dzianin są przyjazne środowisku, co jest dla mnie niezwykle ważne. Dodatkowo każdy wysyłany produkt pakowany jest w torebki i kartony wykonane z materiałów pochodzących w 100 % z recyclingu.